ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz


Informacje:


Strona: https://www.zar-kar.com.pl/

Adres: Siedzibna 39


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-001


Telefon: 22 811 11 27


Kuchnie – na wymiar
Dodaj Swoją Opine:
Dnia 2019-12-19 14:54:00 fattu napisał:
Dla mnie meble kuchenne od Żar & Kar okazały się być strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że funkcjonalne to jeszcze solidnie wykonane - każdy by chciał mieć tak stylową kuchnię. :)
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kuchnie – na wymiarOpis:


Zapewne wszystkie osoby planujące remont, dążą do tego, by każde pomieszczenie znajdujące się w mieszkaniu lub domu, było zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Pomocna w tym okaże się oferta sklepu Żar & Kar, który od lat zajmuje się tworzeniem kuchni na wymiar, dedykowanym najbardziej wymagającym klientom. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość ustalenia wielkości szafek oraz tego, jak ma wyglądać ich wnętrze, co jest bardzo wygodne.

Ponadto, kuchnie tworzone na wymiar to także szansa na zwiększenie ich estetyki, a wszystko to za sprawą zabudowy urządzeń AGD. Meble tego typu pozwalają ukryć sprzęty takie jak lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa oraz piekarnik, które swoim stylem mogą nie pasować do wyglądu pomieszczenia. Co więcej, zabudowane urządzenia łatwiej się czyści, a więc jest to także rozwiązanie praktyczne.

Data dodania: 22-12-2018

Również Niedaleko: