THINK Sp. z o.o.


Informacje:


Strona: http://think.pl/

Adres: Rubież 46


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-612


Telefon: +48 61 62 26 949


Program do zarządzania magazynem
Dodaj Swoją Opine:
Dnia 2018-08-01 13:09:22 ehiom napisał:
Program do zarządzania magazynem, który nabyliśmy w Think, pozwolił nam na zoptymalizowanie procesów i zredukować koszty. Ogólnie zwiększyła się efektywność, a co za tym idzie poprawiła atmosfera wśród pracowników.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Program do zarządzania magazynemOpis:


Realizacja operacji magazynowych w większości firm wiąże się z odpowiednią organizacją wielu zadań. Chcąc usprawnić procesy logistyczne na magazynie warto zastanowić się nad wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań informatycznych, których celem jest ich optymalizacja, a co za tym idzie zwiększenie efektywności pracy i zmniejszenie kosztów. Jedną z propozycji dostępnych na rynku jest nowoczesny program do zarządzania magazynem, którego skuteczność doceniło już wiele przedsiębiorstw.

System klasy wms stworzony przez think.pl umożliwia sprawną organizację i obsługę magazynu na wielu poziomach, zarządzanie asortymentem oraz optymalizacje pracy magazynierów. Firmy, które zdecydowały się na wprowadzenie tego systemu w krótkim czasie odnotowały znaczący spadek kosztów, zwiększenie efektywności pracy wszystkich pracowników oraz poprawę warunków i atmosfery w firmie.

Data dodania: 26-12-2017

Również Niedaleko: