Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie


Informacje:


Strona: https://talukko.com/

Adres: Marii Kuncewiczowej 4


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60- �


Telefon: 608205156


https://talukko.com/ - Designerskie meble
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://talukko.com/ - Designerskie mebleOpis:


Drewno jest niezwykłym materiałem, któremu można nadać najróżniejszy kształt. Zazwyczaj kojarzy się je z bardziej klasycznymi meblami, jednak wielu producentów udowadnia, że może być ono z powodzeniem wykorzystane do tworzenia umeblowania o nowoczesnym sznycie. Firma Talukko zaś tworzy oryginalne designerskie meble, które doskonale wypełnią przestrzeń zachowaną w tradycyjnym klimacie, jak i odnoszącą się do modernizmu.

To zespół profesjonalistów, których połączyła wspólna pasja do tworzenia wyjątkowych elementów wyposażenia. Rodzinna firma, przykładając ogromną uwagę do tego, jak wykończone są jej produkty, tworzy drewniane dzieła sztuki, które idealnie wkomponują się do każdego salonu. Niepowtarzalny wzorzec jest zapewniony dzięki współpracy z zawodowymi projektantami, a także ogromnemu przywiązaniu do detali przy produkcji poszczególnych elementów.

Chcąc sprawdzić, jak prezentują się ich produkty, wystarczy wejść na stronę internetową firmy. Można tam znaleźć ciekawe komody i szafki RTV, które z pewnością wielu przypadną do gustu. Sprawdź sam i przekonaj się, jak piękne są ich meble

Data dodania: 12-06-2019

Również Niedaleko: