Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka


Informacje:


Strona: http://czarneckibus.pl

Adres: Za jeziorem 40


Miejscowość: Rogoźno


Kod pocztowy: 64-610


Telefon: +48 607566539


Wynajem busów poznań | Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka
Dodaj Swoją Opine:
Dnia 2020-07-22 12:54:14 Ada Górska napisał:
Od tej w/w firmy udało mi się wynająć bardzo komfortowy bus i zabrać dzieci z domu dziecka, gdzie jestem dyrektorką na wycieczkę.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Wynajem busów poznań | Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna CzarneckaOpis:


Potrzebujesz niedużego pojazdu, który zawiezie Twoich pracowników na lotnisko lub do ościennego kraju na konferencję, lub targi? Chcesz, aby podróżowali w komfortowych warunkach i bezpiecznie dojechali na miejsce przeznaczenia? Wybierz przedsiębiorstwo ze strony czarneckibus.pl oferujące wynajem busów z Poznania do dowolnego miejsca w kraju, a nawet w Europie.

Firma dysponuje niedużymi, komfortowo wyposażonymi pojazdami, które każdorazowo są sprawdzane przed podróżą, aby zapewnić klientom nie tylko bezpieczeństwo, ale także punktualność w dotarciu na miejsce. Nieduże busy marki Iveco lub Marco Polo wyposażone są w ABS, ASR, ESP, nawigację GPS i pasy bezpieczeństwa przy każdym fotelu, aby podróżowało się w nich bezpiecznie, z kolei komfort zapewniają klimatyzacja, szerokie, wyposażone w podnóżki i tacki fotele, które można odchylić i rozsunąć. Podróżnym czas uprzyjemnić mogą video, CD i DVD dostępne na pokładzie każdego z busów. Przedsiębiorstwo to bardzo dba o swoich klientów i zawsze stara się tak dostosować pojazd, aby jak najlepiej spełniał oczekiwania zamawiającego usługę klienta. 

Data dodania: 10-04-2019

Również Niedaleko: