KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei


Informacje:


Strona: https://www.pesla.pl/

Adres: Panieńska 19


Miejscowość: Szczecin


Kod pocztowy: 70-535


Telefon: 91 421 37 99


KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei • Rozliczenie podatków w niemczech
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei • Rozliczenie podatków w niemczechOpis:


Prawnik zapewnia wsparcie polskim przedsiębiorcom w Niemczech i osobom fizycznym rozliczającym podatek za Odrą. Na stronie internetowej Krzysztof Pesla Rechtsanwaltskanzlei zamieszczono wiele informacji, jakie mogą okazać się przydatne podatnikom nie tylko pod koniec roku fiskalnego. Starano się w nich zawrzeć odpowiedzi na najczęstsze pytania, z jakimi klienci zwracają się do adwokata. A zatem poruszony został m.in, temat dotyczący terminów składania deklaracji rocznej, przepisów podatkowych, istotnych różnic w rozliczeniach pomiędzy osobą zatrudnioną na etacie, a tą, która prowadzi własną działalność. Wyjaśniono również, kogo dotyczy rozliczenie podatków w Niemczech i jaka jest kwota wolna od daniny.

Klienci zainteresowani dokonaniem rezerwacji konsultacji prawnej mogą to uczynić za pośrednictwem strony internetowej. Sposobem na nawiązanie kontaktu z adwokatem jest także telefon i poczta elektroniczna. Kancelaria obsługuje zarówno osoby zamieszkałe w Polsce, jak i w Republice Związkowej. 

Data dodania: 10-12-2022

Również Niedaleko: