HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Informacje:


Strona: https://blade-supplements.com/

Adres: Wodzisławska 6a


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 52-014


Telefon: 697 336 697


Białko wpc
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Białko wpcOpis:


Blade Series Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która zajmuje się produkcją i sprzedażą odżywek sportowych oraz suplementów diety. Przedsiębiorstwo słynie z wysokiej jakości swoich artykułów, które są skuteczne, ale przede wszystkim w pełni bezpieczne. W procesie produkcyjnym zachowywana jest duża precyzja, dlatego wszystkie odżywki mają idealne proporcje składników, które odpowiadają wartościom odżywczym wskazanym na etykiecie. 

W katalogu firmy znajdują m.in. różnego rodzaju produkty umożliwiające suplementację protein. Dużą popularnością cieszy się tzw. białko WPC, czyli koncentrat. Jest ono przeznaczone dla osób ćwiczących siłowo, które zamierzają przybrać na wadze i zbudować masę mięśniową. Oprócz podaży białka proszek zapewnia również dostarczenie pewnej ilości węglowodanów, co wyróżnia tę odżywkę od izolatu, w którym znajdują się niemal wyłącznie proteiny.

Obsługa sklepu służy poradami. Klienci mogą dowiedzieć się, jak dawkować poszczególne suplementy oraz jak trenować, by przynosiły one możliwie maksymalne efekty. 

Data dodania: 27-09-2020

Również Niedaleko: