GREJ


Informacje:


Strona: http://sklep.grej24.pl/

Adres: Załęże 48


Miejscowość: Klucze


Kod pocztowy: 32-310


Telefon: + 48 32 411 88 30


Profil aluminiowy prowadnica • GREJ
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Profil aluminiowy prowadnica • GREJOpis:


Profile aluminiowe dostępne są w licznych rozmiarach oraz kształtach, dzięki czemu sprostają potrzebom konstrukcji o najróżniejszych ciężarach i wielkościach. Obecnie na rynku znajdują się między innymi:

  • rury okrągłe, kwadratowe i prostokątne,
  • ceowniki, teowniki oraz płaskowniki.

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia nieco bardziej skomplikowanych form na indywidualne zamówienie klienta. Poza kształtem bardzo ważne są także rozmiary profili, które powinny być dopasowane do danej realizacji. Solidny profil aluminiowy oraz prowadnica znajdują się w asortymencie przedsiębiorstwa Grej. Firma ta sprzedaje niezawodne produkty doceniane przez najbardziej wymagających klientów.

Aluminium to metal o wiele lżejszy w porównaniu do stali, dlatego jego transport nie będzie problematyczny ani kosztowny. Cechuje się ponadprzeciętną odpornością na pękanie, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, dlatego służy w pełni niezawodnie przez długie lata. Ponadto aluminium jest łatwe podczas obróbki, co oznacza, że można je łączyć technikami spawalniczymi oraz docinać bez większego wysiłku.

Data dodania: 05-03-2020

Również Niedaleko: