F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Informacje:


Strona: https://probox.pl/

Adres: Trakt Brzeski 58


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 05-077


Telefon: 22 77 33 893


https://probox.pl/ - Rożno do kurczaków
Dodaj Swoją Opine:
Dnia 2018-07-12 11:29:14 liencanou napisał:
Takie profesjonalne rożno, pozwala na przygotowanie dla swoich klientów pysznego kurczaka. Ponadto mamy pewność, że ten sprzęt będzie nam długo służył w naszym punkcie gastronomicznym.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://probox.pl/ - Rożno do kurczakówOpis:


Każdy lokal gastronomiczny, niezależnie od tego, czy jest to wykwintna restauracja, czy mała jadłodajnia, powinien mieć na wyposażeniu specjalistyczne sprzęty, które pozwalają przygotować kuchni smaczne posiłki.

W wielu światowych kuchniach dania z drobiu są jednymi z najbardziej podstawowych posiłków. Niektóre z nich zawierają szereg dań duszonych, gotowanych albo smażonych kurczaków. Wciąż jednak do najpopularniejszych sposobów przyrządzenia kurczaka jest upieczenie go na ruszcie. Profesjonalne rożno do kurczaków z całą pewnością usprawni całą pracę kuchni, w których to danie jest jednym z głównych.

W sklepie probox.pl można nabyć nie tylko opiekacze do pojedynczych kurczaków, ale także rożny, które są w stanie w jednym momencie opiekać nawet 24 sztuki! Proponowane przez tę firmy opiekacze są w wersji gazowej, jak i elektrycznej.

Data dodania: 11-09-2017

Również Niedaleko: