GO4Robot Sp. z o.o.


Informacje:


Strona: https://go4robot.pl/

Adres: Winogrady 89


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-659


Telefon: +48 668 115 750


Robotyka dla dzieci
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Robotyka dla dzieciOpis:


Wielu osobom pewnie wydaje się, że robotyka to za ciężki temat dla dzieci. Nauka wcale nie musi być nudna! Wystarczy znaleźć odpowiedni sposób, by przekazać wiedzę. Powstały nawet specjalne klocki, które są przeznaczone dla małych naukowców! Dzięki nim mogą odkrywać uroki robotyki. Teraz zaś w Poznaniu można zorganizować warsztaty dla maluchów, w których trakcie dowiedzą się, czym właściwie jest ta dziedzina.

Jak wyglądają tego typu zajęcia? Przede wszystkim dzieci przyjmują rolę konstruktorów – z dostarczonych przez instruktora klocków mogą ułożyć swoje maszyny. Następnie, po złożeniu całości razem z kostką z mikroprocesorem, mogą je w łatwy sposób zaprogramować. Po tym etapie następuje zabawa „maszynami”. W tym momencie uczestnicy warsztatów mogą podziwiać, jak stworzone przez nich roboty realizują zadane im funkcje.

Jeśli myślisz, że robotyka dla dzieci to dobra opcja, by zainteresować je nauką ścisłą, to jak najbardziej masz rację! Ta niezwykła dziedzina bowiem wiąże w sobie matematykę i fizykę. Dzięki instruktorom z GO4ROBOT maluchy zapoznają się z tymi interesującymi naukami.

Data dodania: 02-07-2019

Również Niedaleko: