Audytel S. A.


Informacje:


Strona: https://www.audytel.pl/

Adres: Ks. I. Skorupki 5


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-546


Telefon: 22 537 5050


Outsourcing it
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Outsourcing itOpis:


Outsourcing jest w wielu przypadkach naturalną konsekwencją chęci oszczędzenia na pracach, które można wykonać w ramach usług. Jedną z takich dziedzin jest wsparcie IT. Utrzymanie własnego zaplecza pomocy technicznej dla wielu firm jest obecnie nieopłacalne, stąd też outsourcing IT staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Firmę, która świadczy takie usługi, można znaleźć pod adresem audytel.pl. Istniejący na polskim rynku od 2002 roku zespół fachowców świadczy profesjonalną pomoc w zakresie wsparcia technicznego. Udzielają oni przydatnych rad dotyczących modernizacji i optymalizacji komputerów i wszystkich urządzeń systemu teleinformatycznego, dzięki czemu praca, jak i przepływ informacji między poszczególnymi sprzętami jest niezakłócony, a co najważniejsze – bezpieczny.

Na życzenie klienta mogą również wykonać audyt telekomunikacyjny. Dzięki temu łatwo obnaży się słabe strony całej sieci teleinformatycznej – począwszy od zabezpieczeń po sprawność komputerów. Aby dowiedzieć się więcej o usługach, które firma ta oferuje, wystarczy wejść na ich stronę internetową.

Data dodania: 11-04-2019

Również Niedaleko: